Svi se čude snimci na kojoj Ronaldinho usred utakmice napušta stadion

Brazilski nogometaš je odlučio, umjesto na klupu, krenuti u nepoznatom smjeru

Nimalo se nije Ronaldinhu svidjela odluka trenera Victora Manuela Vuceticha da ga zamijeni pred sam kraj prvog poluvremena utakmice. Dokazao mu je to napustivši ne travnjak, već i stadion tijekom ogleda Pachuca – Queretaro.

Riječ je o prvoj utakmici polufinala Liga MX Clausure u kojoj je malo toga išlo na stranu Ronaldinhove momčadi. Suočeni s dva gola manjka (2-0), doživjeli su novi šok kada je u 41. minuti isključen Ricardo Osorio. Vucetich se odlučio pojačati obranu pa je nešto prije kraja prvog poluvremena iz igre pozvao Ronaldinha i Antonia Sinhu, a nekad najbolji svjetski nogometaš odlučio je, umjesto na klupu, krenuti put utrobe stadiona u svlačionicu, a potom i izvan stadiona u nepoznatom smjeru.

Ronaldinho blizu MLS-a

Mediji pišu da su odnosi trenera i bivše zvijezde Barcelone i Milana nepovratno porušeni i spominje se Brazilčev odlazak iz meksičke lige u američki MLS.

Inače, utakmica na stadionu Miguel Hidalgo završila je 2-0 u korist domaće momčadi.