Nekad je nužno odabrati stranu

Tottenham nije uspio doći do pobjede i sada je Leicester (skoro) osigurao naslov prvaka

Oba gola na utakmici postigao je stoper gostiju Craig Dawson

West Bromwich Albion's English defender Craig Dawson (Top R) scores his team's first goal
during the English Premier League football match between Tottenham Hotspur and West Bromwich Albion at White Hart Lane in London, on April 25, 2016. / AFP PHOTO / IKIMAGES / IKimages / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 45 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.

Nogometaši Tottenhama nisu uspjeli na svom White Hart Laneu upisati pobjedu protiv West Bromwicha (1:1) čime s praktički osigurali naslov Leicester Cityju. Momčadi Claudija Ranierija sada su potrebna još samo tri boda u sljedeća tri kola kako bi osvojili povijesnu prvu titulu prvaka Engleske.

Dawson zabijao

Oba gola na utakmici postigao je stoper gostiju Craig Dawson. Prvo se u 33. minuti od njegovih leđa u dvoboju s Vertonghenom lopta odbila u vlastitu mrežu, da bi u 73. minuti nakon visokog skoka glavom zatresao suparničku mrežu.

Tottenham na drugom mjestu sada ima 69 bodova, sedam manje od vodećeg Leicestera, kojemu tako za prvi naslov prvaka u klupskoj povijesti nedostaje još samo jedna pobjeda.

No do nje im neće tako lako biti doći jer do kraja trebaju igrati s Manchester Unitedom, Evertonom i Chelsejem. Spursi pak igraju još s Chelseajem, Sothamptnom i Newcastleom.