Tottenham pobijedio Manchester City 4-1, Harry Kane u Premier ligi zabio nakon 641 minute

Drugi uzastopni poraz do subote vodeće momčadi Premier lige

Tottenham Hotspur’s English striker Harry Kane (C) attempts a shot on goal during the English Premier League football match between Tottenham Hotspur and Aston Villa at White Hart Lane in north London on April 11, 2015. AFP PHOTO / BEN STANSALL RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league […]

Napadač Tottenhama Harry Kane, drugi strijelac Premier lige prošle sezone (21, pet manje od Sergija Aguera iz Manchester Cityja), u utakmici sedmog kola protiv Manchester Cityja (4-1 za Tottenham) postigao je svoj prvi pogodak sezone.

Kane (23) je povećao domaće momčadi na 3-1 u 61. minuti i tako, nakon 641 minute, postigao pogodak. Od 38. kola prošle sezone i gostovanja kod Evertona (1-0 pobjeda Tottenhama) nije zabio.

Ovo je bio drugi uzastopni poraz Manchester Cityja, do ovog kola vodeće momčadi Premier lige i najteži u Premier ligi od rujna 2008. kada je klub preuzeo šeik Mansour.