Nekad je nužno odabrati stranu

Trabzonspor-Bešiktaš 0-2: Bilić ponovno vodi u turskom prvenstvu

Fener je drugi s bodom manje, dok je na trećem mjestu Galatasaray sa 61 bodom

Besiktas' Croatian coach Slaven Bilic (R) collects the ball on the touchline during the UEFA Europa League round of 32 first leg football match between Liverpool and Besiktas at Anfield in Liverpool, northwest England, on February 19, 2015.  AFP PHOTO /

Nogometaši Bešiktaša predvođeni hrvatskim stručnjakom Slavenom Bilićev vratili su se na prvo mjesto ljestvice turskog prvenstva nakon važne gostujuće pobjede protiv Trabzonspora 2-0. Golove za 20. pobjedu Bešiktaša u 29 kola zabili su Demba Ba u 58. minuti, te Mustafa Pektemek u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Ispred Fenerbahčea

Za Dembu Ba bio je to već 17. pogodak ove sezone i trenutačno je drugi strijelac prvenstva s golom manje od napadača Burse Fernandaoa. Bešiktaš je ovom pobjedom preskočio Fenerbahče i preuzeo vodstvo sa 64 boda. Fener je drugi s bodom manje, dok je na trećem mjestu Galatasaray sa 61 bodom i utakmicom manje.