Trideset obrana Dannyja Taylora u 3-0 pobjedi hokejaša Medveščaka nad Barisom

Medvjedi su poveli u 11. sekundi pogotkom Andreasa Jamtina

23.10.2015., Dom sportova, Zagreb - Kontinentalna hokejaska liga, 26. kolo, KHL Medvescak Zagreb - Baris. Perkovich Nathan. Photo: Sanjin Strukic/PIXSELL

Hokejaši Medveščaka u svom su četvrtom u seriji od ukupnom sedam uzastopnih domaćih nastupa u KHL-u ostvarili prvu pobjedu svladavši u Domu sportova Baris iz Astane sa 3-0 (1-0, 1-0, 1-0).

Utakmica je počela idealno za Medvjede jer je Andreas Jamtin postigao pogodak nakon samo 11 sekundi. Na 2-0 povisio je Mike Glumac u 30. minuti, a pobjedu je potvrdio Tomaš Mertl u 56. minuti.

Sedmi u Zapadnoj skupini

Na vratima “medvjeda” istaknuo se i Danny Taylor koji je obranio svih 30 udaraca gostiju.

Medveščak sada ima 39 bodova, te se nalazi na drugom mjestu skupine Bobrov s bodom manje od vodećeg Jokerita, dok je u Zapadnoj konferenciji na ukupno sedmom mjestu.

Sljedeći nastup Medveščak će imati u nedjelju kada u Domu sportova gostuje Ak Bars iz Kazana.