U utakmici sa sedam golova Hrvatska U-17 reprezentacija pobijedila Meksiko u generalnoj probi za SP

Svjetsko U-17 prvenstvo počinje 17. listopada u Čileu

07.06.2015., Zagreb - Memorijalni turnir Mladen Ramljak, finale Dinamo - Copenhagen. Dinamo je u finalu svladao Copenhagen i osvojio turnir. Davor Lovren.

Hrvatska U-17 nogometna reprezentacija odradila je posljednju probu pred početak Svjetskog prvenstva u Čileu. Upisana je 4-3 pobjeda protiv izabrane vrste Meksika.

Nogometaši Darija Bašića odlično su otvorili utakmicu i nakon što su se na listu strijelaca upisali Moro, Ivanušec i Lovren poveli 3-0 u uvodnih pola sata ogleda. Do poluvremena se rezultat mijenjao još dva puta i to nakon što je Venegas zabio s bijele točke, a na 3-2 u 42. smanjio Aguirre.

SP počinje za četiri dana

Prije gola Ibarre u sudačkoj nadoknadi utakmice, Hrvatsku je u 64. minuti u 4-2 vodstvo doveo pogodak Majića.