Flamini je sinoć zabio zaista sjajan pogodak, a Arsenal je objavio snimku gola iz svih kuteva

Francuski nogometaš postigao je oba gola za Topnike protiv Tottenhama

Arsenal's French midfielder Mathieu Flamini (L) shoots to score their seond goal during the English League Cup third round football match between Tottenham Hotspur and Arsenal at White Hart Lane in north London on September 23, 2015. AFP PHOTO / BEN STANSALL

RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.

Nogometaši Arsenala s 2-1 na gostovanju pobijedili su svoje najveće rivale u utakmici Liga kupa, momčad Tottenhama, a junak u njihovoj momčadi bio je francuski igrač Mathieu Flamini koji je postigao oba gola za Topnike.

Prvi gol Flamini je postigao u 26. minuti, a Tottenham je izjednačio pola sata kasnije autogolom Caluma Chambersa. Pobjedu je Arsenalu svojim drugim pogotkom Flamini donio u 78. minuti prekrasnim udarcem s 20-ak metara od protivničkog gola.

Koliko je impresivan bio taj pogodak francuskog nogometaša svjedoči i činjenica da je Arsenal na Twiteru objavio snimku tog gola iz svih kuteva, i zaista je sjajna.