I danas se na Streifu pada. Razzoli vjerojatno okončao sezonu, Hrvati bez druge vožnje slalomske utrke

Prve vijesti govore o potrganim ligamentima i vjerojatnom kraju sezone

Njemački skijaš Fritz Dopfer bio je najbrži (50.14 sekundi) nakon prve vožnje slaloma za skijaše koji se danas vozi u Kitzbühelu, a koji je, baš kao što je to bio slučaj i sa subotnjim spustom, slao skijaše u bolnicu. Nastradao je Talijan Giuliano Razzoli koji je helikopterom odvezen sa staze na sanaciju ozljede lijevog koljena. Prve vijesti govore o potrganim ligamentima i vjerojatnom kraju sezone za olimpijskog pobjednika slaloma iz Vancouvera.

Hrvatski skijaš Filip Zubčić osvojio je 32. mjesto prve vožnje uz zaostatak od 2.60 sekundi za Austrijancem i neće startati u nastavku programa, baš kao niti Matej Vidović koji nije završio vožnju.

Kristoffersen 12.

Vodeći u poretku slalomaša Norvežanin Henrik Kristoffersen zauzima 12. mjesto nakon prve vožnje sa zaostatkom od 83 stotinke za Dopferom, a ukupno drugoplasirani Marcel Hirscher je četvrti sa 34 stotinke sporijim vremenom u odnosu na vodećeg Nijemca.

Druga je vožnja na rasporedu u 13.30 sati.