Samuel Eto'o zabio je dva sjajna gola, a možete ih vidjeti ovdje

Prvi gol zabio je nakon 'slaloma', drugi krasnim udarcem iz voleja

Sampdoria's Cameroonian forward Samuel Eto'o is pictured during the Italian Serie A football match Sampdoria Vs Lazio on May 16, 2015 at "Luigi Ferraris Stadium" in Genoa.  AFP PHOTO / MARCO BERTORELLO

Nekoć sjajan napadač niza vrhunskih klubova (Barcelona, Inter, Chelsea…) Samuel Eto’o (34) podsjetio je na najbolje dane u utakmici prvoga kola turske Superlige u kojoj je dvama pogocima pomogao Antalyasporu upisati tri gostujuća boda.

Momčad kojoj se priključio krajem lipnja ove godine u subotu je navečer gostovala kod istanbulskog Basaksehira i stigla do 3-2 pobjede, a kamerunski napadač zabio je prvo za vodstvo 2-1, a potom i 3-2 pobjedu. I oba su gola bila krasna.

U 50. minuti je plasirao loptu nakon ‘slaloma’ kroz suparničku obranu, a gol vrijedan tri boda zabio je iz voleja u 64. minuti ogleda.