Bilić na gostovanju doživio najteži poraz otkako je u Premier ligi, Tottenham je slavio 4-1

Dva pogotka postigao je Harry Kane

Tottenham Hotspur's English striker Harry Kane celebrates after scoring the opening goal of the English Premier League football match between Tottenham Hotspur and West Ham United at White Hart Lane in north London on November 22, 2015. AFP PHOTO / BEN STANSALL

RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications. / AFP / BEN STANSALL

U jedinoj nedjeljnoj utakmici 13. kola engleske nogometne Premier lige, Tottenham je s 4-1 pobijedio West Ham United kojeg trenira Slaven Bilić. Ovo je najteži poraz koji je hrvatski trener doživio otkako vodi londonski klub.

Dva pogotka za domaćine je postigao engleski reprezentativac Harry Kane (23. i 50. minuta), a po jedan su zabili Toby Alderweireld (33.) i Kyle Walker (83.). jedini pogodak za goste postigao je Manuel Lanzini (87.) na dodavanje Nikice Jelavića, koji je u igru ušao u 61. minuti.

Poredak: Leicester City 28, Manchester United 27, Manchester City 26, Arsenal 26, Tottenham 24, West Ham United 21 bod…