Borrusia M.-Bayer Leverkusen 3-0: Jedvajeva momčad poražena kod direktnog konkurenta

Hrvatski branič odigrao je cijelu utakmicu u 32. kolu Bundeslige

Nogometaši Borussije Mönchengladbach osvojili su izuzetno važna tri boda trijumfom 3-0 nad direktnim konkurentom za mjesto koje vodi u Ligu prvaka, momčadi Bayer Leverkusena, za koju je hrvatski branič Tin Jedvaj odigrao cijelu utakmicu.

Nakon te utakmice u 32. kolu Bundeslige Borussia Mönchengladbach napredovala je na drugu poziciju i ima 63 boda, dok je Bayer četvrti s njih pet manje.

Gledatelji na stadionu u Mönchengladbachu u prvom poluvremenu nisu vidjeli golove, a prvi zgoditak na susretu postignut je u 50. minuti, kada je napadač Borussije Max Kruse zatresao mrežu i usmjerio svoju momčad prema izuzetno važna tri boda.

Sve dileme oko pobjednika riješene su u zadnjih deset minuta. Patrick Herrmann je prvo povisio na 2-0 u 81. minuti, da bi Ibrahima Traore minutu prije kraja postavio konačnih 3-0.