Brozović i Perišić nastupili za Inter koji je golom Ljajića pobijedio Genou, remi Rome

Inter sada vodi na tablici Serije A s 33 boda

Genoa's defender from Argentina Nicolas Burdisso (R) fights for the ball with Inter Milan's forward from Argentina Rodrigo Palacio (C) during the Italian Serie A football match Inter Milan vs Genoa on December 5, 2015 at the San Siro Stadium in Milan. AFP PHOTO / OLIVIER MORIN / AFP / OLIVIER MORIN

U susretu 15. kola Talijanske lige Inter je kod kuće pobijedio Genou s 1-0 i preuzeo vrh ljestvice.

Pogodak vrijedan tri boda za Inter je postigao Adem Ljajić u 59. minuti. Kod domaćina je Marcelo Brozović ušao u igru u 46. minuti, a Ivan Perišić u 75. minuti.

Ranije su Torino i Roma odigrali 1-1. Roma je vodila pogotkom Miralema Pjanića iz 84. minute, a u petoj minuti sudačke nadoknade Torino je izjednačio iz kaznenog udarca. Strijelac je bio Maxi Lopez.

Inter vodi s 33 boda, Napoli je drugi s 31, a Roma četvrta s 28.