Celta novom pobjedom ostala jedna od četiri neporažene momčadi u ligama petice

Sljedeći tjedan će Celta ugostiti Real Madrid

Celta Vigo players celebrate their first goal during the Spanish league football match Villarreal CF vs RC Celta de Vigo at El Madrigal stadium in Villareal on October 18, 2015.   AFP PHOTO/ JOSE JORDAN

Nogometaši Celte Vigo upisali su novu pobjedu u španjolskom prvenstvu čime su se izjednačili po broju bodova (18) s Real Madridom i Barcelonom. Celta, je, naime, pobijedila Villarreal s 2-1 u gostima. Tim je porazom domaćin ispustio priliku vratiti se na vrh tablice.

I dalje neporaženi

Celta je povela pogotkom Fabiana Orellanea u 41. minuti. Početkom drugog poluvremena Eric Bailly dobio je drugi žuti pa Villareral teško mogla doći do preokreta. no, usojeli su izjednačiti u 68. minuti golom Denisa Suareza. U 90. minuti Nolito se pobrinio da Celta osvoji sva tri boda.

Ovom pobjedom Celta je ostala jedna od četiri neporažene momčadi u pet najjačih liga. Osim njih neporaženi su još Bayern, PSG i Real Madrid. Sljedeći tjedan upravo će Celta ugostiti kraljevki klub, pa će biti zanimljivo hoće li i dalje jedan od ta dva kluba biti neporažen.