Rijeka je, izgleda, spremna za sezonu, svladala Sarajevo 3-1

Rijeka je do pobjede došla golovima u drugom poluvremenu. Zabili su Sharbini, Tomečak i Kvržić

10.05.2015., stadion Kantrida, Rijeka - MAXtv 1. HNL, 33. kolo, HNK Rijeka - NK Lokomotiva. Anas Sharbini.

Nogometaši Rijeke u posljednjoj su pripremnoj utakmici za nadolazeću sezonu hrvatskog prvenstva upisali 3-1 pobjedu protiv Sarajeva, sastava aktualnog prvaka Bosne i Hercegovine.

Hrvatski viceprvak do pobjede je stigao u drugom poluvremenu utakmice u kojem je prvo golom Anasa Sharbinija anulirao gol Bojana Puzigaće iz 33. minute, da bi potom Ivan Tomečak donio prednost Riječanima koju je golom Zoran Kvržić povećao. Rezultat se nakon te 74. minute više nije mijenjao.

Ovoj utakmici prethodile su još tri odigrane na pripremama u Sloveniji, a u svima su igrači Matjaža Keka upisali uvjerljive pobjede. Redom su padali Triglav 8-0, Rudar 5-0 i Krka 4-0