Gužva na vrhu Premier lige, Tottenham slavio kod Manchester Cityja i sada je iza Leicestera dva boda

Tottenham dijeli drugo mjesto s Arsenalom

Tottenham Hotspur’s English striker Harry Kane (C) attempts a shot on goal during the English Premier League football match between Tottenham Hotspur and Aston Villa at White Hart Lane in north London on April 11, 2015. AFP PHOTO / BEN STANSALL RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league […]

Nogometaši Tottenhama pobijedili su na gostovanju s 2-1 Manchester City i tako stigli na dva boda zaostatka od vodećeg Leicester Cityja, izjednačivši se s Arsenalom. Manchester City sada zaostaje četiri boda za londonskim klubovima.

Harry Kane doveo je u 53. minuti goste u vodstvo, a Kelechi Iheanacho izjednačio je u 74. minuti. Pobjedu Tottenhamu donio je Christian Eriksen u 88. minuti. Tako si je Danac pogotkom čestitao 24. rođendan.