James Rodriguez je upravo postigao pogodak o kojem će se danima pričati

Vratar Ruben ništa nije mogao protiv snažnog voleja kolumbijskog nogometaša

James Rodriguez zabio je fantastičan pogodak za vodstvo Reala protiv Almerije. Toni Kroos je ubacio loptu prema kaznenom prostoru, ali je obrana loše reagirala te ju je poslala na vrh 16-erca gdje je natrčao Rodriguez koji je tukao iz prve pod prečku. Vratar Ruben apsolutno ništa nije mogao protiv snažnog voleja kolumbijskog nogometaša.

Teško bez Modrića

Nogometaši Reala slavili su na kraju 3-0 i ostali na dva boda manje od vodeće Barcelone. Bez Luke Modrića, Garetha Balea i Karima Benzeme Real se mučio s Almerijom sve do 44. minute kada je Rodriguez pogodio rašlje.

U 49. minuti igrač gostiju dos Santos je postigao autogol, a u 84. je Arbeloa postavio konačnih 3-0. Sevilla je pobjedom kod Eibara preuzela četvrto mjesto, dok je Celta slavila kod kuće protiv Malage pogotkom Nolita minutu prije kraja. Na ljestvici vodi Barcelona (84), ispred Reala (82), Atletica (72) i Seville (69)