Juventus je 1-0 pobijedio Napoli u Torinu i po prvi put ove sezone došao na vrh Serie A

Torinski klub ima bod više od kluba iz Napulja

Juventus' forward from Italy Simone Zaza celebrates after scoring a goal during the Italian Serie A  football match Juventus Vs Napoli on February 13, 2016 at the "Juventus Stadium" in Turin. / AFP / GIUSEPPE CACACE

Nogometaši Juventusa u 25. kolu talijanske Serie A pobijedili su u Torinu Napoli 1-0 pogotkom Simonea Zaze u 88. minuti. Ovom pobjedom Juventus je došao je na vrh ljestvice i sada ima jedan bod više od kluba iz Napulja. Bila je to 15. uzastopna prvenstvena pobjeda kluba iz Torina.

Napadač domaćih ušao je u igru u 57. minuti umjesto Alvara Morate, a dvije minute prije kraja postigao je svoj četvrti pogodak u prvenstvu ove sezone, i to iz sedmog udarca ukupno na vrata suparnika.

Rezultati: Empoli – Frosinone 1-2, Chievo – Sassuolo 1-1, Juventus – Napoli 1-0. Poredak: Juventus 57, Napoli 56, Roma 47, Fiorentina (utakmica manje) 46, Inter (-1) 45, Milan (-1) 40…