Milanu dva vodstva na utakmici nisu bila dovoljna za pobjedu protiv Empolija

Derbi se igra u nedjelju, a sastaju se Juventus i Roma

AC Milan's Colombian forward Carlos Bacca (L) celebrates after scoring during the Italian Serie A football match Empoli vs AC Milan, on January 23, 2016 at Empoli's "Carlo Castellani" comunal stadium.   / AFP / ANDREAS SOLARO

Dva su puta nogometaši Milana imali rezultatsku prednost na gostovanju kod Empolija, no pokazala se ona dostatnom tek za bod šestoplasiranoj momčadi talijanskog prvenstva u utakmici 21. ligaškog kola.

Carlos Bacca bio je precizan u osmoj minuti na sjajnu Antonellijevu asistenciju samo da bi u 32. pogodak Zielinskog vratio utakmicu u egal. Giacomo Bonaventura je vratio prednost Mulanu na otvaranju drugog dijela susreta u pomalo sretnoj kombinaciji kojom je lopta stigla do njega, a konačnih 2-2 postavio je Maccarone u 61. minuti.

Tijekom subote je igran i ogled Frosinonea i Atalante, a završio je remijem bez pogodaka. Kolo se nastavlja u nedjelju kada je na rasporedu i derbi u Torinu gdje Juventus dočekuje Romu.