Nogometaš Darmstadta ovako je zapucao jedanaesterac u 95. minuti

Bio je to posljednji udarac na utakmici. Iskorišten je loše

Napadač Darmstadta Sandro Wagner promašio je jedanaesterac u posljednjem udarcu utakmice 8. kola njemačke Bundeslige. Isti je njegovoj momčadi mogao donijeti bod, ovako je završilo pobjedom gostujućeg Mainza 3-2.

Stefan Bell otvorio je utakmicu golom udarcem glavom u 15. minuti, a samo osam minuta kasnije rezultat je povisio Yunus Malli. Sjajnim udarcem iz 27. minute smanjio je Marcel Heller, a sve na početak vratio Marco Sailor u 57. Gol odluke, ispostavilo se, postigao je Pablo de Blasis u 64., no nije trebalo završiti tako da je Wagner u doslovno posljednjim sekundama utakmice pokazao više koncentracije i mirnoće.

Ipak, njegov udarac upućen s bijele točke preletio je vratnicu pa je Darmstadt ostao na deset bodova i nalazi se na desetom mjestu ljestvice. Mainz na petome ima dva boda više.