Odigrane su četiri utakmice u NBA ligi, ali za potez dana zaslužan je navijač

Rudež je dobio najveću minutažu, a Durant odigrao najgore poluvrijeme u karijeri

Hrvatski košarkaški reprezentativac Damjan Rudež dobio je najveću minutažu dosad u dresu Minnesota Timberwolvesa i vrlo ju dobro iskoristio ubacivši 11 poena.

Ipak, njegova je momčad upisala poraz, četrnaesti u 23. utakmici sezone, ovaj puta od Phoenix Sunsa 108-101.

Rudež je na parketu Talking Stick Resort Arene u Phoenixu proveo gotovo 22 minute te je u tom razdoblju iz igre gađao 4-6, od čega 3-5 za tri poena kojima je u posljednjoj dionici igre pokušavao držati priključak svoje momčadi za domaćinom. Imao je i jednu asistenciju i tri izgubljene lopte.

Potez dana izveo navijač

Kevin Durant odigrao je najslabije poluvrijeme svoje karijere, no i sjajan nastavak kojim je Thundere, nakon dodatnog vremena, odveo do pobjede protiv Utah Jazza, a bilo je 104-98. Samo dva koša ubacila je prva napadačka opcija Oklahome u prvom dijelu igre da bi do kraja sakupio učinak od 31 koša, pet skokova i šest asistencija. U jednom trenutku utakmice Jazz je imao prednost od 16 poena na utakmici.

Potez dana, ipak, je koš kojeg je ubacio navijač Shane McKinzie s centra igrališta. Preciznost mu je donijela 20.000 američkih dolara.