Ovdje možete pogledati kakav je zanimljiv pogodak postigao Rebić za Fiorentinu, njegov prvi ove sezone

Milan Badelj je odigrao cijelu utakmicu, kao i Rebić, a Nikola Kalinić je ostao na klupi

Fiorentina's forward from Croatia Ante Rebic (C) vies Frosinone's defender from Italy Roberto Crivello (R) and Frosinone's defender from France Mobido Diakite (L) during the Italian Serie A football match Fiorentina vs Frosinone at the Franchi stadium in Florence on November 1, 2015.    AFP PHOTO / VINCENZO PINTO

U prvoj nedjeljnoj utakmici 11. kola talijanske Serie A, nogometaši Fiorentine s 4-1 pobijedili su Frosinone, novog prvoligaša. Ovom pobjedom momčad iz Firenze je opet na vrhu prvenstvene ljestvice, zajedno s milanskim Interom, koji je jučer s 1-0 pobijedio Romu.

Trener domaće momčadi Paulo Sousa od prve minute je stavio u igru hrvatskog nogometaša Antu Rebića (bila je to njegova prva utakmica ove sezone koju je odigrao u cijelosti), a on je zanimljivim pogotkom doveo Fiorentinu u vodstvo u 24. minuti. Milan Badelj je odigrao cijelu utakmicu, kao i Rebić, a Nikola Kalinić je ostao na klupi.

Rezultati nedjeljnih utakmica: Fiorentina – Frosinone 4-1, Bologna – Atalanta 3-0, Carpi – Verona 0-0, Genoa – Napoli 0-0, Udinese – Sassuolo 0-0, Lazio Milan 1-3; poredak: Fiorentina i Inter po 24, Roma 23, Napoli 22 boda…