Utakmicu Atalante i Intera (1-1) obilježili su autogolovi, Brozović zaradio žuti karton

Napoli je ostao vodeći u Serie A sa 44 boda

Milanski Inter na teškom je gostovanju u Bergamu odigrao 1-1 s Atalantom i tako nije uspio, barem na nekoliko sati preskočiti Napoli na vrhu ljestvice nogometne Serie A

Utakmicu su obilježili autogolovi. Prvo je u 18. minuti igrač Intera Jeison Murillo pogodio vlastitu mrežu, a uzvratio mu je u 25. minuti branič domaćina Rafael Toloi.

Perišić ušao u 58. minuti

Unatoč brojnim prilikama Inter nije uspio doći do pobjede koja bi mu donijela vrh. Kod gostiju je Marcelo Brozović odigrao cijelu utakmicu (i žuti karton u drugom poluvremenu), a Ivan Perišić je ušao u 58. minuti.

U ostalim subotnjim utakmicama Torino je 4-2 pobijedio Frosinone, a Napoli – Sassuolo 3-1.

Napoli je ostao vodeći s 44 boda, Inter ima 40, Juventus (utakmica manje) ima 39, a Fiorentina (utakmica manje) 38 bodova.