Ovim lijepim pogotkom Rebić je povisio vodstvo Fiorentine, Džeko zabio dva za Romu

Rebić se varkom oslobodio čuvara i lijevom nogom pogodio za 2-0

Prijateljsku utakmicu protiv talijanskog niželigaša Lucchesea igrala je Fiorentinina nogometna momčad. Završilo je 3-0 za favorizirani sastav ogleda za kojega je jedan pogodak zabio i Ante Rebić.

Hrvatski nogometni reprezentativac na listu strijelaca upisao se u 39. minuti povisivši rezultat na 2-0. Sa desne je strane neometan primio loptu, smirio ju, a potom varkom prevario svog čuvara i lagano ju lijevom nogom pospremio u mrežu.

Pogledajte kako je to izgledalo:

Zabio i Džeko

Dodajmo da se Rominim navijačima na lijep način predstavio Edin Džeko, pojačanje momčadi pristiglo iz Manchester Cityja. U prijateljskom ogledu protiv Seville, svom prvom za rimsku momčad i posljednjem za talijanski klub u predsezoni, Džeko je zabio lijep gol već u četvrtoj minuti susreta, a svoj drugi u 42. Završilo je 6-4 za Romu.