Ovo što je napravio Athletic Bilbao u Španjolskoj nije viđeno 113 godina

Po prvi puta od travnja 1903. Athletic je 0-2 u Kupu okrenuo u pobjedu 3-2

Bilbao's striker Aritz Aduriz (L) and Bilbao's French defender Aymeric Laporte (R) celebrate scoring during the UEFA Europa League football match FC Augsburg v Athletic Club in Augsburg, southern Germany on November 26, 2015. AFP PHOTO / CHRISTOF STACHE / AFP / CHRISTOF STACHE

Nakon 113 godina španjolski prvoligaš Athletic Bilbao uspio je pobijediti 3-2 u Kupu kralja nakon što su gubili 0-2.

U iznimno zanimljivoj utakmici osmine finala Kupa Villarreal je poveo u 16. minuti golom Baptistaa, da bi u 38. povisili na 2-0. Strijelac je bio Samuel.

Uzvrat za tjedan dana

Preokret domaćina započeo je u 54. minuti kada Williams smanjuje. Adruiz je u 58. izjednačio na 2-2, a pobjedu Baskima u 81. minuti donio je Laporte. Villarreal je na kraju utakmice ostao bez igrača jer je Mario u 87. minuti dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.