Ovo Modrićevo dodavanje neki španjolski mediji nazivaju nevjerojatnim

Modrićeva lopta probila je obranu suparnika i izbacila Ronalda u sjajnu priliku

Nogometaši Real Madrida slavili su 2-0 pobjedu u utakmici 2. kola skupina A Lige prvaka i time zadržali savršen učinak u dosadašnjem dijelu natjecanja. Nakon 4-0 pobjede protiv Šahtara, sa 2-0 svladan je i Malmö.

Oba je pogotka postigao Cristiano Ronaldo u ogledu u kojem je Mateo Kovačić nastupio u udarnom sastavu momčadi i igrao do 73. minute. Luka Modrić ušao je na travnjak švedskog stadiona u 67. minuti i podijelio 38 lopti suigračima uz 92 posto preciznosti. Nije izgubio niti jednu loptu, a niti jednu nije niti uputio prema golu. Jest zato suigračima u priliku od kojih neki španjolski mediji posebno izdvajaju onu koja je Cristiana Ronalda izbacila samog pred suparnička vrata.

Dugi trk u punom sprintu odradio je hrvatski nogometni reprezentativac, a zatim loptom probio obranu domaćina gurnuvši pritom Portugalca u idealnu situaciju. Njegov je udarac tom prilikom zaustavio vratar domaće momčadi Johan Wiland. Opisana akcija u video-zapisu započinje na 2:05.