Ponovno golijada Bayera, ovaj puta sa pobjedom. Slavio i Wolfsburg

Nakon osam golova u utakmici s Romom, Bayer je odigrao susret sa sedam pogodaka

Wolfsburg's midfielder Daniel Caligiuri (C) celebrates scoring with his team-mates during the German first division Bundesliga football match SV Darmstadt 98 vs VfL Wolfsburg in Darmstadt, western Germany, on October 24, 2015. AFP PHOTO / DANIEL ROLAND

RESTRICTIONS: DURING MATCH TIME: DFL RULES TO LIMIT THE ONLINE USAGE TO 15 PICTURES PER MATCH AND FORBID THE IMAGE SEQUENCES TO SIMULATE VIDEO.
== RESTRICTED TO EDITORIAL USE ==
FOR FURTHER QUERIES PLEASE CONTACT DFL DIRECTLY AT + 49 69 650050.

U 10. kolu Bundeslige gledatelji u Leverkusenu ponovno su vidjeli golijadu. Nakon što su prije četiri dana u Ligi prvaka protiv Rome odigrali 4-4, nogometaši Bayer Leverkusena u subotu su na domaćem terenu svladali Stuttgart sa 4-3.

U 60. minuti Stuttgart je poveo 3-1, ali u posljednjih pola sata uslijedio je potpuni preokret i Leverkusen je na kraju slavio sa 4-3, a pobjednički gol zabio je Admir Mehmedi u 89. minuti. Ozlijeđeni Tin Jedvaj nije bio u sastavu Leverkusena, dok je rezervni golman Dario Krešić po običaju bio na klupi za pričuve.

Bayern je lakoćom pobijedio Köln sa 4-0, te i dalje ima stopostotan učinak u Bundesligi. Za Bavarce su zabili Arjen Robben (35), Arturo Vidal (40), Robert Lewandowski (62) i Thomas Müller (77-pen).

Slavlje Wolfsburga

Wolfsburg je u gostima svladao Darmstadt sa 1-0 pogotkom Daniela Caligiurija u 78. minuti, pa “vukovi” drže četvrto mjesto.

U petak je Hamburger SV-a kao gost svladao Hoffenheim sa 1-0. Jedini gol na utakmici postigao je kapetan gostiju Lasogga u samoj završnici, u 88. minuti. Ivo Iličević igrao je za HSV do 64. minute, dok Ivica Olić nije konkurirao za nastup.

Večeras igraju Ingolstadt – Hertha, a u nedjelju se sastaju Borussia Dortmund – Augsburg, te Borussia Mönchengladbach – Schalke.