QPR-Chelsea 0-1: Kranjčaru zadnjih devet minuta, Chelsea teško do pobjede

Jedini gol iz prvog udarca u okvir

Queens Park Rangers’ English defender Clint Hill (L) vies with Chelsea’s Brazilian midfielder Willian during the English Premier League football match between Queens Park Rangers and Chelsea at Loftus Road Stadium in London on April 12, 2015. AFP PHOTO / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. NO USE WITH UNAUTHORIZED AUDIO, VIDEO, DATA, FIXTURE LISTS, CLUB/LEAGUE LOGOS […]

Nogometaši Chelseaja, prvoplasirane ekipe Premierlige, slavili su s 1:0 na gostovanju kod Queens Park Rangersa, za koje je hrvatski nogometaš Niko Kranjčar odigrao posljednjih devet minuta. QPR tako nije uspio treću uzastopnu utakmicu ostati neporažen te ga do kraja sezone očekuje teška borba za ostanak, a Chelsea je ovim trijumfom stigao još jedan korak bliže naslovu i ima devet bodova prednosti nad drugoplasiranim Arsenalom.

Jedini pogodak na utakmici djelo je španjolskog reprezentativca Cesca Fabregasa iz 88. minute, a zanimljivo je da je to bio prvi udarac Chelseaja u okvir gola.

Inače, Chelsea je ovu utakmicu odigrao jako loše, a QPR je čak šest puta više pucao prema golu, ali na njihovu žalost ti pokušaji nisu bili uspješni.