Sinoć su igrali Napoli i Torino, a najviše se priča o sjajnom golu talijanskog reprezentativca

Napoli je ovom pobjedom stigao do trećeg mjesta na tablici

U posljednjem susretu 18. kola talijanske Serie A Napoli je na San Paolu svladao Torino s 2-1 čime je došao na samo bod zaostatka za vodećim Interom. Napoli je poveo sjajnim golom Insignea (16), a upravo je procurila snimka s tribine u kojoj s emože vidjeti sjajna akcija koja je prethodila prekrasnim udarcem taljanskog reprezentativca.

Strinić na klupi

Torino je, inače, izjednačio golom Quagliarelle iz penala u 33. minuti, da bi Marek Hamšik u 41. minuti zabio za vodstvo Napolija, a njegov pogodak se na kraju se pokazao pobjedničkim.

Ivan Strinić utakmicu je pratio s klupe. Napoli je ovom pobjedom stigao do trećeg mjesta na tablici. Ima 38 bodova što je za jedan manje od vodećeg Intera.