Sjećate li se Eduarda da Silve? Napokon je odigrao cijeli susret za Flamengo

Za sada je postigao jedan pogodak. Bilo je to u porazu od Fluminensea

Bivši hrvatski reprezentativac Eduardo da Silva, napokon je odigrao cijeli susret i to u 1:0 pobjedi Flamenga protiv Chapecoensea u šestom kolu nogometnog prvenstva Brazila. Eduardo je u prijašnjih pet kola sakupio oko 30 minuta na travnjaku.

Jedan pogodak

Za sada je postigao jedan pogodak kada je u četvrtom kolu Flamengo izgubio na svom stadionu od Fluminensea. Tada je u igru ušao u 82. minuti da bi zabio glavom četiri minute poslije čime je postavio konačan rezultat od 3:2.

Promjena trenera

Tada je Flamengovu momčad po prvi puta vodio Cristovao Borges, kojem je posljednji trenerski angažman bio na Fluminenseovoj klupi. I on je sve do posljednje utakmice ostao dosljedan svom prethodniku Venderleiju Luxemburgu koji nije ukazivao previše povjerenje Eduardu.

Flamengo se trenutno nalazi na 16. mjestu na tablici. Ukupno su upisali četiri poraza, jedan remi i jednu pobjedu.