Slaven Belupo-Split 1-1: Gosti su osvojili vrijedan bod u utakmici s dva isključenja

Obje momčadi susret su završile s deset igrača na terenu

Nogometaši Slaven Belupa odigrali su 1-1 na svojem terenu sa Splitom u devetom kolu Prve hrvatske nogometne lige. Obje momčadi susret su završile s deset igrača na terenu jer im je sredinom drugog poluvremena isključen po jedan igrač. Ekipi iz Koprivnice isključen je Tomislav Mikulić, a Splitu Slavko Blagojević zbog međusobnog udaranja, no rezultat se nakon toga više nije mijenjao.

Slaven i Split u Koprivnici

Slaven Belupo je poveo u osmoj minuti pogotkom svojeg napadača Muzafera Ejupija, a rezultat se nije mijenjao sve do početka drugog poluvremena. Nogometaš Splita Ivan Pešić donio je gostima izjednačenje u 52. minuti, a s 1-1 je utakmica i završena.

Split je s 15 bodova opet drugi, a Slaven Belupo je s 10 bodova na petom mjestu.