Slaven Belupo-Zagreb 2-1: Momčad iz Koprivnice odličnim prvim poluvremenom do šestog mjesta

Zagreb i dalje ima samo tri boda i nalazi se na zadnjem mjestu

14.08.2015., SRC Zapresic, Zapresic - Nogometna utakmica 6. kola MAXtv Prve lige, NK Inter Zapresic - NK Slaven Belupo.

U sedmom kolu Prve hrvatske nogometne lige Slaven Belupo je kao domaćin svladao Zagreb rezultatom 2-1 i stigao do devet osvojenih bodova čime je napredovao na šesto mjesto tablice. S druge strane, Zagreb i dalje ima samo tri boda i nalazi se na zadnjem mjestu na tablici HNL-a.

Klub iz Koprivnice odlično je započeo utakmicu i poveo u 18. minuti pogotkom Marija Gregurine. Rezultat 1-0 stajao je na semaforu do 41. minute kada je prednost domaćina udvostručio Muzafer Ejupi iz kaznenog udarca. Zagreb je do svojeg jedinog pogotka stigao u samoj završnici utakmice preko Medića.

Utakmica u Koprivnici zbog nestanka struje prekinuta je na 15 minuta. U kasnijem terminu igraju Hajduk i Osijek na Poljudu.