Svi pričaju o gafu golmana Bayera (koji je odigrao neodlučeno u Bjelorusiji)

Bayern Leverkusen je s BATE Borisovom odigrao 1-1, a Zenit je s 2-0 svladao Valenciju

Vratar Bayer Leverkusena Bernd Leno neće po dobru pamtiti gostovanje u Bjelorusiji u 5. kolu Lige prvaka. Već u 2. minuti utakmice, domaći BATE Borisov je poveo golom Mihajla Gordejčuka uz veliku pomoć suparničkog vratara.

Lopta je Lenu prošla kroz ruke i noge, a njegova pacerska reakcija nasmijat će mnoge.

Nijemci su ipak izvukli bod, strijelac je u 68. minuti bio Admir Mehmedi koji je lijepo lobao domaćeg vratara Černika za konačnih 1:1 BATE-a i Bayera u skupini E.

Zenit stopostotan

U skupini H, ruski Zenit je zadržao stopostotni učinak u prvom krugu, iako je i prije ove utakmice osigurao prolaz u osminu finala. U 5. kolu je momčad Andrea Villas-Boasa slavila golovima Šatova (15.) i Džjube (74.) kojemu je asistirao Dani. Šišmiši su zadnjih deset minuta imali igrača manje, jer je u 80. minuti isključen Vezo.