Svi pričaju o Suarezovom prvom golu, ali akcija za Iniestin je dokaz Realove nemoći

Modrić i suigrači nisu se uopće uspjeli približiti lopti kod trećeg gola

Barcelona's midfielder Andres Iniesta (C) kicks the ball to score during the Portuguese Cup football match Sporting CP vs SL Benfica at the Jose Alvalade stadium in Lisbon on November 21, 2015.  AFP PHOTO / PATRICIA DE MELO MOREIRA / AFP / PIERRE-PHILIPPE MARCOU

Nakon subotnje utakmice i pobjede Barcelone 4-0 kod Reala u Madridu, najviše se pričalo o taktičkoj nemoći domaće momčadi. Posebno se isticalo kako su Barcelonini igrači uoči drugog pogotka Luisa Suareza, za 1-0 Barcelone u 11. minuti, napravili 24 dodavanja.

Taj pogodak Urugvajca bio je prekrasan, ali akcija u 53. minuti, kada je katalonski klub poveo 3-0, pokazala je nemoć igrača Real Madrida na subotnjoj utakmici odigranoj na Santiago Bernabeu.

Neymarovo dodavanje petom

Nije bio tako veliki broj dodavanja, ali igrači Reala nisu se uopće uspjeli približiti lopti, a vrhunac je bilo Neymarovo dodavanje Andresu Iniesti za pogodak.