Inter Zaprešić-Zagreb 1-1: Drugi remi Zaprešićana, Zagrebu prvi bod

Inter je napredovao na četvrto mjesto ljestvice, dok je Zagreb osmi

Inter iz Zaprešića odigrao je 1-1 sa Zagrebom na svojem terenu u 2. kolu Prve hrvatske nogometne lige. S po jednim osvojenim bodom Inter je napredovao na četvrto mjesto ljestvice, dok je Zagreb osmi. Niti jedna od te dvije momčadi još ove sezone u HNL-u nije uspjela ostvariti pobjedu.

Nestorovski donio bod

U susretu je pao po jedan gol u svakom poluvremenu, a prvi su do vodstva stigli gosti. Zagreb je poveo preko Lovre Medića u 31. minuti. Inter je izjednačio 13 minuta prije kraja utakmice zahvaljujući umješnosti Makedonca Ilije Nestorovskog koji je glavom prebacio vratara Zagreba Livakovića.

Ovo je bila prva utakmica 2. kola HNL-a, a sutra se igraju tri utakmice, među kojima je derbi Splita i Hajduka, dok se zadnji susret igra u ponedjeljak.