Andrea Pirlo debitirao u MLS-u (i oduševio publiku s nekoliko poteza)

Andrea Pirlo u igru je ušao u 56. minuti. Njegova momčad slavila je 5-3 pobjedu

Talijanski nogometni reprezentativac Andrea Pirlo debitirao je za svoju momčad New York City koja se natječe u MLS-u. U igru je protiv sastava Orlanda ušao u 53. minuti, a njegova je momčad slavila 5-3 pobjedu.

Nedjelja je označila novo poglavlje u karijeri plemenitog 36-godišnjeg veznjaka čiji je debi imala priliku vidjeti publika na Yankee stadionu i koja je pozdravila gotovo svaki njegov dodir lopte.

Za sastav Orlanda u čijim je redovima Kaka uzdrmao okvir gola pri rezultatu 4-3 istaknuo se trostruki strijelac Cyle Larin, dok je Pirlo, koji je u svojoj minutaži stigao zaraditi i žuti karton, odigrao nekoliko poteza koji su oduševili okupljene na stadionu, kao primjerice onaj kod gola Davida Ville za vodstvo 3-2. Bio je to drugi pogodak na utakmici najboljeg strijelca u povijesti španjolske nogometne reprezentacije.