Badelj i Rebić zabili Benfici u pobjedi Fiorentine, za koju je nastupio i Bagadur

Hrvatski nogometni reprezentativci bili su precizni u raspucavanju s bijele točke

Fiorentina's Croatian midfielder Milan Badelj (L) vies with Sevilla's forward Jose Antonio Reyes during the UEFA Europa League semifinal first leg football match Sevilla FC vs ACF Fiorentina at the Ramon Sanchez Pizjuan stadium in Sevilla on May 7, 2015.   AFP PHOTO/ JORGE GUERRERO

Nogometaši Fiorentine slavili su protiv Benfice 5-4 pobjedu ostvarenu boljim izvođenjem jedanaesteraca u pripremnoj utakmici za sljedeću sezonu odigranoj u sklopu International Champions Cupa. Zabili su na stadionu Rentschler Field u East Hartfordu i hrvatski reprezentativci.

Milan Badelj (od 59. minute) i Ante Rebić (od 76.) bili su strijelci utakmice u kojoj je nastupio i Ricardo Bagadur (ušao istovremeno s Rebićem).

U ogledu u kojem su upućena samo tri udarca u okvir pitanje pobjednika riješio je 20-godišnji golman talijanske momčadi Luca Lezzerini koji je u posljednjoj seriji obranio pokušaj Carcela-Gonzaleza.

Slijede Barcelona i Chelsea

Dodajmo da je Fiorentina od 66. minute imala igrača više na travnjaku. Isključen je bio Benficin Luisao.
Fiorentini su u sklopu turnira preostale još dvije utakmice. Prvu će na svom travnjaku odigrati protiv Barcelone 2. kolovoza, a tri dana potom gostuju na Stamford Bridgeu kod Chelseaja.