Benzema je zabio gol nakon izvrsne akcije Balea i Ronalda, a navijači su ga podsjetili na seks skandal

Dok je izlazio iz igre domaći navijači su mu vikali Valbuena, Valbuena

Napadač Real Madrida Karim Benzema zabio je vodeći gol u remiju (2:2) protiv Valencije nakon prekrasnke akcije s Baleom i Ronaldom, a iz igre je izašao u 67. minuti. Međutim, dok je izlazio s travnjaka na Mestalli su ga domaći navijači ispratili povicima ‘Valbuena, Valbuena’, čime su ga podsjetili na skandal sa seks vrpcama zbog čega je Francuz nedavno uhićen te mu prijeti zatvorska kazna od pet godina.

Benitez zadovoljan

“Igrali smo dobro. Bili smo bolji u prvom poluvremenu, a drugo je bilo teško”, rekao je trener Rafael Benitez nakon utakimice te se osvrnuo na isključenje Matea Kovačića u 68. minuti.

“Kada smo ostali bez igrača morali smo uložiti dodatni napor. Mogli smo pobijediti, ali i izgubiti. Pohvale igračima na dobroj igri. Želio bih da nastavimo igrati tako. Igrači su se jako trudili”, poručio je Benitez.

Na ljestvici vodi Atletico s 41 bodom, Barcelona ima 39, Real 37, a Villareal 36 bodova.