Cavani je atraktivnim golom donio pobjedu PSG-u, ali svi pričaju o Ibrahimovićevom voleju

Francuski prvak slavio je u osmini finala Kupa protiv St. Ettiennea

Napadač PSG-a Zlatan Ibrahimović skoro svaku utakmicu oduševi nogometne fanove svojim potezima. Tako je bilo i tijekom utakmice osmine finala francuskog Kupa protiv St. Ettiennea. Švedski nogometaš efektnim je udarcem iz voleja opalio prema golu pri rezultati 0:0 u 24. minuti , ali je lopta, nažalost, pogodila prečku.

Cavanijev prekrasan gol

PSG je ipak upisao pobjedu prekrasnim pogotkom Edinsona Cavanija u 86. minuti. Bila je to, inače, stota pobjeda trenera Laurenta Blanca otkako je 2013. preuzeo PSG. Potrebno mu je još samo 25 pobjeda kako bi se izjednačio s Luisom Fernándezom, trenerom čiji je boravak u Parizu obilježilo i izbavicanje iz Lige prvaka velike Barcelonine momčadi predvođene Johanom Cruyffom. Bilo je to u sezoni 1994.-1995.