Ibrahimović zabio dva nova gola i najavio odličnu utakmicu s Realom u Ligi prvaka

Izjednačio s Edisonom Cavanijem na vrhu liste klupskih strijelaca

Paris Saint-Germain's Swedish forward Zlatan Ibrahimovic (L) celebrates after scoring during the L1 football match Bastia (SCB) against Paris (PSG) on October 17, 2015, at the Armand Cesari stadium in Bastia, on the French Mediterranean island of Corsica.  AFP PHOTO / PASCAL POCHARD-CASABIANCA

Švedski napadač Zlatan Ibrahimović zabio je oba pogotka u pobjedi PSG-a protiv Bastije u desetom kolu francuskog prvenstva te se izjednačio sa suigračem Edisonom Cavanijem na vrhu liste klupskih strijelaca. Obojica su sada na šest golova. Ovom pobjedom Parižani su još više odmakli na vrhu tablice. Sada imaju 26 bodova, dok drugoplasirani Angers ima 18.

Uvod u Ligu prvaka

Prvi gol Ibrahimović je zabio u 71. minuti nakon asistencije Cavanija, a drugi je psotigao u 84. minuti poslije Aurierovog dodavanja.

Ova pobjeda odličan je uvod u treće kolo Lige prvaka. PSG, naime, dočekuje Real Madrid predvođen Cristianom Ronaldom, koji je u subotnjoj 3-0 pobjedi nad Levanteom postao najbolji klupski strijelac u povjiesti.