Halilović asistirao u utakmici u kojoj je njegov Sporting s 5-1 pobijedio Real Sociedad

Ovom pobjedom Sporting je izašao iz zone ispadanja

Španjolski prvoligaš Sporting iz Gijona s 5-1 je na svojem terenu pobijedio Real Sociedad u prvoj utakmici 21. kola Primere te tim trijumfom izašao iz zone ispadanja. U ovom je trenutku momčad za koju nastupa hrvatski nogometaš Alen Halilović 17. na ljestvici koliko ima i 16. Las Palmas, a bod manje ima 18. Granada. Real Sociedad je 13. sa 21 bodom i utakmicom više.

Na vrhu je madridski Atletico sa 47 bodova, dva manje uz utakmicu manje ima druga Barcelona.

Hat-trick Sanabrije

Sporting je poveo vweć u prvoj minuti golom Carlosa Carmone, a osam minuta kasnije N`Di je povisio na 2-0. Zatim je Realov Carlos Vela smanjio na 2-1, no ui nastavku susreta je 19-godišnji napadač Antonio Sanabria s tri gola (44., 53., 81.)doveo Sporting na konačnih 5-1.

Sanabriji je za zadnji gol asistirao Halilović koji je susret započeo na klupi, a u igru ušao u 75. minuti.

5-1 Antonio Sanabria Hattrick – Gijon v… by zidanekrisz