HSV-Stuttgart 3-2: Iličević strijelac, a Olić ušao s klupe u prvoj pobjedi

Ovo su prvi bodovi za HSV

Hrvatski nogometaš Ivo Iličević bio je strijelac za Hamburger SV u 2. kolu njemačkog prvenstva u 3-2 (1-2) domaćoj pobjedi protiv Stuttgarta.

Iličević je odličnim utrčavanjem iz drugoga plana izbio sam pred vratara Stuttgarta Tytona i u 34. minuti poravnao na 1-1. No, prije i poslije njegova pogotka za goste je bio uspješan Daniel Ginczek (23, 42). Ipak, u samoj završnici HSV je s dva gola stigao do preokreta.

Olić tragičar

Prvo je u 84. minuti Lasogga poravnao na 2-2 nakon je udarac Ivice Olića blokirao jedan obrambeni igrač gostiju, a lopta se odbila ravno pred Lasoggu, da bi veliko slavlje domaćima osigurao Djourou pogotkom u 89. minuti.

Iličević je odigrao svih 90 minuta za HSV, dok je Olić ušao u igru u 66. Ovo su HSV-u prvi bodovi u novoj sezoni, dok je Suttgart dalje bez osvojenog boda.