Najbolji start košarkaša Toronta u povijesti, Hezonjina tri koša u 14 minuta igre

Duje Dukan nije ulazio u igru za Sacramento u domaćem porazu od Memhisa 103-89

DALLAS, TX - NOVEMBER 03: Cory Joseph #6 of the Toronto Raptors dribbles the ball against J.J. Barea #5 of the Dallas Mavericks at American Airlines Center on November 3, 2015 in Dallas, Texas. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and or using photograph, User is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement.   Ronald Martinez/Getty Images/AFP

Mario Hezonja postigao je tri koša u utorak navečer kada je njegov Orlando Magic slavio 103-94 kod New Orleans Pelicansa. Bila je to prva pobjeda momčad s Floride u ovoj sezoni NBA lige (omjer 1-3).

Hezonja je igrao 14 minuta i 31 sekundu, šut je imao 1-2 (trice 1-1), dva skoka, asistenciju i tri izgubljene lopte). Duje Dukan nije ulazio u igru za Sacramento u domaćem porazu od Memhisa 103-89.

Nowitzki 18 koševa u porazu

Pobjedom 102-91 kod Dallas Mavericksa, Toronto Raptorsi su došli do četvrte pobjede i to im je najbolji start (4-0) otkako klub igra u najjačoj košarkaškoj ligi svijeta. Kyle Lowry postigao je 27 koševa za pobjednike (pet skokova i 10 asistencija), dok je kod domaćina najbolji bio Dirk Nowitzki (18 koševa, sedam skokova i dvije asistencije).

Rezultati: Charlotte – Chicago 130-105, Detroit – Indiana 82-94, Miami – Atlanta 92-98, New Orleans – orlando 94-103, Dallas – Toronto 91-102, Sacramento – Memphis 89-103, LA Lakers – Denver 109-120.