Pogledajte što je Ben Arfa napravio obrani St Etiennea i zašto je najbolji strijelac francuske lige

Nica je slavila 4-1 kod St. Etiennea s dva igrača manje

Nice's French forward Hatem Ben Arfa runs with the ball during the French L1 football match Bastia (SCB) against Nice (OGCN) on September 19, 2015 in the Armand Cesari stadium in Bastia, French Mediterranean island of Corsica. AFP PHOTO / PASCAL POCHARD-CASABIANCA

U posljednjem susretu osmog kola francuskog nogometnog prvenstva Nica je na gostovanju pobijedila St. Etienne 4-1 ostvarivši treću uzastopnu pobjedu.

Golove za goste zabili su Koziello (5), Ben Arfa (39, 45) i Seri (53), dok je pogodak za domaćine postigao Perrin (19).

U tri utakmice 13 pogodaka Nice

Hatem Ben Arfa je ove sezone postigao ukupno šest pogodaka i sada dijeli prvo mjesto na ljestvici strijelaca s Edinsonom Cavanijem iz PSG-a.

Nica je završila utakmicu s dva igrača manje. U 62. minuti je isključen Mendy, a u 81. minuti Le Marchand. U posljednje tri utakmice Nica je zabila čak 13 golova.

Na ljestvici vodi PSG sa 20 bodova, na drugom mjestu je St Etienne sa četiri boda manje, slijede Rennes, Reims, Angers i Caen s po 15 bodova.