Pogledajte urnebesnu reakciju navijača nakon što je njegova momčad primila dva gola u dvije minute

Sheffield Wednesday je pobijedio Birmingham 2-1 u Championshipu

Birmingham i Sheffield Wednesday u subotu su odigrali utakmicu u Championshipu, drugom razredu engleskog nogometa. Sheffield je pobijedio 2-1, s tim da je od 45. do 77. minute gubio 1-0, a tada postigao dva gola u dvije minute. Oba gola za pobjedničku ekipu postigao je isti igrač, 28-godišnji engleski napadač Gary Hooper.

Nakon susreta internetom se počela širiti snimka jednog navijača Birminghama nakon što je njegova ekipa primila dva gola. Čini se da ga je rasplet događaja na travnjaku poprilično šokirao.

Važna utakmica

Ovaj je susret bio jako bitan za obje ekipe jer bi osvojenim bodovima stigli na šesto mjesto, koje vodi prema razigravanju za Premiership. Sada je na toj poziciji Sheffield, dok je Birmingham osmi.