Modrić asistirao, a Real Madrid pobijedio Galatasaray 2-1 i osvojio trofej Santiago Bernabeu

Hrvatski reprezentativac bio je u početnoj postavi Kraljevskog kluba

Španjolski viceprvak svladao je na svojem terenu turski Galatasaray 2-1 i osvojio trofej Santiago Bernabeu. Hrvatski reprezentativac Luka Modrić bio je u početnoj momčadi Kraljevskog kluba, a na terenu se zadržao do 72. minute tijekom kojih je asistirao za prvi gol domaćina. Tada ga je zamijenio Brazilac Casemiro.

Sneijder zabio bivšem klubu

Real je poveo u 17. minuti pogotkom Nacha, a asistent je bio već spomenuti Modrić. To je bio jedini gol u prvom poluvremenu, a Galatasaray je izjednačio u 52. minuti preko bivšeg igrača momčadi iz Madrida Wesleyja Sneijdera.

Za konačnih 2-1 i trijumf Real Madrida poentirao je brazilski branič Marcelo devet minuta prije kraja utakmice.