Reprezentativci Badelj i Pašalić odigrali svih 90 minuta za Fiorentinu i Elche

Pašalićev Elche pobijedio je Real Sociedad, no Badeljeva Fiorentina nije imala sreće

Mladi hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić odigrao je svih 90 minuta za Elche, koji je u posljednjem susretu 32. kola španjolskog prvenstva ostvario važnu pobjedu u borbi za ostanak svladavši na svom terenu Real Sociedad s 1-0 (1-0). Strijelac jedinog gola bio je Jonathas u 19. minuti.

U posljednjem susretu 31. kola talijanskog nogometnog prvenstva Verona je iznenadila Fiorentinu u Firenci svladavši je s 1-0 (0-0). Domaći su napadali tijekom čitavog susreta, ali nisu uspijevali povesti, Diamanti u 67. minuti nije iskoristio niti 11-erac, a kazna je stigla u samoj završnici.

Mounir Obbadi je u 90. minuti iskoristio pogrešku vratara Neta i iz blizine pogodio za pobjedu. Hrvatski reprezentativni veznjak Milan Badelj odigrao je čitav susret za Fiorentinu, dok je Ivan Martić pobjedu Verone odgledao s klupe za pričuve.