Vrlo solidna, pomlađena Engleska nije uspjela zakucati pobjedu, Rusija u zadnjim sekundama izvukla bod

Engleska je dominirala, ali nije uspjela izdržati do kraja

England’s defender Gary Cahill (L) vies with Russia’s defender Vasily Berezutskiy during the Euro 2016 group B football match between England and Russia at the Stade Velodrome in Marseille on June 11, 2016. / AFP PHOTO / Valery HACHE

U sjeni huliganskih izgreda na ulicama Marseillea na stadionu Velodrome će Engleska i Rusija odigrati drugu utakmicu B skupine B Europskog prvenstva. Dvoboj počinje u 21 sat, a kretanje rezultata i ostale događaje s terena pratite na portalu Net.hr.

ENGLESKA – RUSIJA 1-1

ENGLESKA: Hart; Walker, Smalling, Cahill, Rose; Dier, Alli, Rooney; Sterling, Lallana, Kane

RUSIJA: Akinfejev; Smolnikov, Ignaševič, Berezucki, Ščenikov; Golovin, Neustadter; Smolov, Šatov, Kokorin; Dzjuba

STRIJELCI: 1-0 Dier (73), 1-1 Glušakov (90+2)

90+3′ – KRAJ UTAKMICE, REZULTAT JE 1-1.

90+2′ Velika neopreznost Engleza i Glušakov je ugurao loptu u mrežu u zadnjim sekundama.

90+2′ – GOOOOOOL! RUSIJA JE IZJEDNAČILA NA 1-1.

84′ – Pokušao je sada i Kane iz slobodnjaka s 25 metara, ali nije bio precizan.

73′ – Zabio je Dier iz slobodnjaka s 18 metara udaljenosti.

73′ – GOOOOOOOOL! Engleska vodi s 1-0.

71′ – Kakva obrana Akinfejeva, nakon udarca Rooneyja.

63′ – Bude se Rusi, pucao je sata Smolov iz daljine, ali malo pored gola.

58′ – Umalo autogol, Dier je bio neoprezan, ali Hart je izbio loptu u korner.

55′ – Rooney je pokušao iz slobodnjaka, lopta je otišla koji centimetar iznad gola.

49′ – Evo malo gužve i pred engleskim vratima, ali nisu se Rusi snašli.

46′ – POČELO JE DRUGO POLUVRIJEME.

45′ – KRAJ PRVOG POLUVREMENA. REZULTAT JE I DALJE 0-0.

41′ – Pucao je i Rose, ali otišla je lopta daleko od gola.

35′ – Pucao je i Rooney, ali Akinfejev brani.

34′ – Englezi su i dalje dominantni, ali nema promjene rezultata.

22′ – U novoj prilici je bio Lallana, ali lopta je otišla pored gola.

16′ – Prvi poušaj Rusa, pucao je Berezucki, ali Hart je siguran.

12′ – Smalling je uspio pucati glavom, ali opet je Akinfejev uhvatio loptu.

7′ – Lallana je zaslužan za prvi udarac unutar okvira gola, ali Akinfejev je obranio.

1′ – POČELA JE UTAKMICA!

0‘ – Poznati su sastavi Engleza i Rusa, a iznenadio je izbornik Tri lava Roy Hodgson koji je na klupi ostavio hit napadača Leicestera Jamieja Vardyja.