Burnley-Leicester 0-1: Kramariću 25 minuta u važnom trijumfu Leicestera

Pobjeda vrijedna izlaska iz zone ispadanja

Burnley’s English striker Lukas Jutkiewicz falls over Burnley’s English midfielder Matthew Taylor in an attempt to score during the English Premier League football match between Burnley and Leicester at Turf Moor in Burnley, north west England on April 25, 2015. AFP PHOTO / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture […]

Leicester je na gostovanju s 1-0 svladao Burnley i osvojio vrlo važne bodove kojima je izašao iz zone ispadanja i sad se nalazi na 16. mjestu tablice Premiershipa. Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić utakmicu za pobjedničku momčad započeo je na klupi, a u igru ušao je u 65. minuti.

Nogometaši Leicestera u izvrsnoj su formi u posljednje vrijeme, a ova pobjeda im je četvrta uzastopna u domaćem prvenstvu. Prethodne tri bile su protiv West Hama, Swanseaja i West Bromwich Albiona.

Jedini pogodak na susretu djelo je Jamieja Vardyja koji je u 60. minuti svojoj momčadi donio tri vrijedna boda.