Genoa pobjedom 1-0 nad Milanom prekinula niz poraza, dodijeljeno devet žutih i jedan crveni karton

Zbog udaranja laktom u 42. minuti je isključen Milanov Alessio Romagnoli

AC Milan's forward Mario Balotelli reacts after the Italian Serie A football match between Inter Milan and AC Milan at the San Siro Stadium in Milan on September 13, 2015. AFP PHOTO / OLIVIER MORIN

Nogometaši Genoe ostvarili su drugu pobjedu u novoj sezonu talijanske Serie A, svladavši u nedjelju na svom stadionu favorizirani Milan s 1-0 (1-0).

Zahvaljujući pogotku švicarskog reprezentativca Blerima Džemailija iz slobodnog udarca u 10. minuti, Genoa je prekinula niz od tri poraza, a istovremeno je spriječila Milan da u osam dana ostvari i treću pobjedu. Vratar Milana Diego Lopez bio je nemoćan kod pogotka, jer je lopta na putu prema njemu pogodila nekog od njegovih suigrača i prevarila ga.

Bio je to i konačan rezultat utakmice na kojoj je sudac Tagliavento podijelio čak devet žutih i jedan crveni karton. Zbog udaranja laktom u 42. minuti je isključen Milanov srednji branič Alessio Romagnoli.

Genoa je sa šest bodova na 13. mjestu ljestvice Serie A, dok je Milan s devet bodova na 10. mjestu.