Ivan Perišić uvršten je u idealnu momčad kola talijanskog prvenstva (a zašto i s kime pogledajte ovdje)

Hrvatski nogometni reprezentativac bio je strijelac i asistent u prošlom kolu

Gol i asistencija iz 3-3 remija protiv Hellas Verone u ogledu 24. kola talijanskog prvenstva, uvrstili su hrvatskog nogometnog reprezentativca i člana Interove momčadi Ivana Perišića u idealnu momčad kola talijanske lige.

Perišić je asistenciju, treću prvenstvenu u sezoni, upisao u 62. minuti ogleda za smanjenje rezultata na 2-3. Na njegovo ubacivanje s lijeve strane natrčao je i precizan bio Mauro Icardi kojem je postignuti pogodak bio deseti u Seriji A ove sezone.

Šesnaest minuta potom i sam je pogodio mrežu za konačnih 3-3. Inače, Perišić je odigrao drugo poluvrijeme spomenute utakmice zamijenivši na travnjaku Felipea Mela u 46. minuti. U sezoni je postigao tri ligaška gola, sva tri u Interovim remijima (preostala dva postigao je protiv Sampdorije i Palerma, a obje te utakmice završile su 1-1).